ï»?%@ Master Language="C#" AutoEventWireup="true" CodeFile="MasterPage.master.cs" Inherits="MATERPAGE_MasterPage" %> Turkcell Kampanyaları | Turkcell Otomatik Kontör Yükleme Kampanyası
Turkcell | Turkcell Kampanyaları | Turkcell Tarifeleri

Turkcell  Kampanyaları  Turkcell Tarifeleri

Otomatik kontör yükleme kampanyası

Kredi kartınızla otomatik Turkcell TL yukleme talimatı verin, bir yıl boyunca her ay 150 yüklemeye 300, 250 yüklemeye 500 kontör kazanın.

150 kontör yüklemeye 300, 250 kontör yükleyene tam 500 kontör hediye. Artık Hazır Kart'lılar her ay yüklediklerinin 2 katını kazanıyor!!!

Bir Turkcell iletişim merkezi'ne gidilir,
12 aylık otomatik Turkcell TL yükleme talimatı verilir,
12 ay boyunca her ay yüklenen kontörün hediyesi 2 katı kontör de güle güle harcanır.
Kampanyaya katılanlar 100 Turkcell TL talimatı için her ay 100, 150 Turkcell TL talimatı için 300, 250 kontör talimatı için 500, 500 kontör talimatı için 1500 ve 1000 kontör talimatı için 3000 hediye kontör kazanır.

Üstelik şimdi BizBize Kampus'lüler, kendilerine özel fırsattan yararlanabiliyor!

BizBize Kampuslüler! Hemen bir Turkcell İletişim Merkezine gidip kredi kartınızla otomatik yükleme talimatı verin, her ay 2 saat bedava konuşma+100 Kontörlük bedava konuşma kazanın!

BizBize Kampus tarifesindeki Hazır Kartlılar, Otomatik Kontör Yükleme kampanyasına katılarak 100 kontör yükleme talimatı verdiklerinde her ay Turkcell'lilerle 2 saat bedava konuşma hakkı kazanıyor. BizBize Kampus'ün tüm avantajlarının yanı sıra, tarifede 150 ve üzerinde yüklemelere hediye edilen 2 saat bedavayı, artık otomatik 100 kontör yükleme talimatı vererek de kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılan müşterilerimiz hem Turkcell'lilerle 2 saat bedavayı hem de Otomatik Yükleme Kampanyasından 100 kontörlük bedava konuşmayı kazanıyor. Otomatik Kontör Yükleme kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

Kampanyadan mevcutta otomatik 100 otomatik kontör talimatı vermiş olan BizBize Kampuslüler de yararlanacaklardır.

Ücretlendirme
Tarifeniz ne olursa olsun bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Otomatik kontör yükleme talimatı verdiğiniz ve her ay hattınıza yüklenen kontörler, mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir. Hediye kontörler sadece yurt içinde Turkcell'lilerle yapılan görümelerde geçerli olup, Bizbize Kampus tarifesinde dakikada 3, Bizbize Kampus harici tarifelerde dakikada 4 kontör şeklinde ücretlendirilir.

Her ay yüklenme talimatı verilen kontör miktarının toplam yıllık tutarı 12 eşit taksitte kredi kartınızdan çekilecektir. Örnek olarak, eğer 150 kontör yükleme talimatı verirseniz, her ay 150 kontörün ücreti olan 25 TL kredi kartınıza yansıtılacaktır. Talimat verilen kontör miktarı her ay otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Katılım koşulları
Kampanyadan sadece bireysel ön ödemeli müşterilerimiz faydalanabilmektedir.

Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir Turkcell İletişim Merkezi'ne gidilip, Bonus veya Shop&Miles, American Express, Flexi, ticari kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus ile World amblemi bulunan Yapı Kredi Bankası, Axess Wings ve Fish, Fortisbank, Vakıfbank ve Anadolubank kredi kartlarıyla 12 aylık otomatik kontör yükleme talimatı verilmesi gerekmektedir.

Kampanya boyunca yapılacak olan 12 taksitli satışlardan bonus, mil, MR puan kazanılmayacaktır.

Tarifeniz ne olursa olsun bu tekliften yararlanabilirsiniz. Bu teklif bir tarife değil, tarifeniz ne olursa olsun yararlanıp kat kat hediye kontörler kazanabileceğiniz bir kampanyadır.

Kampanyaya son katılım tarihi 30 Haziran 2009 dur. Bu tarihe kadar herhangi bir Turkcell İletişim Merkezi'ne gidip otomatik kontör yükleme talimatı verebilirsiniz.

Notlar
Satın alınan kontörler iade edilemez. Kampanya iptali ve hat iptali durumunda, satın alınan kontörlerin henüz hattınıza yüklenmeyen kısmı toptan olarak hesabınıza yüklenecek, kalan taksit tutarları kredi kartınıza yansıtılmaya devam edilecek ve hediye kontörlerin kalan kısmından faydalanılamayacaktır. Otomatik kontör yükleme talimatı verilen numara değiştirilemez. Kazanılan hediye kontörler sadece yurt içi Turkcell'lilerle yapılan görüşmelerde geçerlidir, diğer operatörlerle ve yurt dışında yapılan görüşmelerde geçerli değildir. Kampanya dahilinde yükleme talimatı verdiğiniz kontörler hattınıza yüklendiğinde hediye konbara kontörü kazanmaya devam etmeyeceksiniz. Kazandığınız hediye kontörlerin geçerlilik süresi 30 gündür. 30 gün sonunda hediye kontörlerin kullanılmayan kısmı hesabınızdan silinir ve bir sonraki ayın hediye kontörleri hesabınıza yüklenir.

Sık sorulanlar
Otomatik kontör yükleme talimatı verdiğim kontörler ve kazandığım hediye kontörler ne zaman hattıma yüklenir?
12 aylık kontör talimatınızın ilk kısmı ve ilk hediye kontörleriniz talimat verdiğiniz ilk gün hattınıza yüklenir. Daha sonraki aylarda ilk kontörünüz ayın kaçıncı günü yüklendiyse, kalan 11 ay boyunca talimat verdiğiniz kontör miktarı ve hediye kontörleriniz hattınıza o gün yüklenmeye devam eder. Örnek olarak, eğer 6 Eylül’de talimat verdiyseniz, diğer kontörleriniz takip eden ayların 6’sında hattınıza yüklenmeye devam eder. Hediye kontörleriniz hattınıza yüklendiğinde size bilgilendirme mesajı gelecektir.

12 ay bitmeden kampanyadan çıkmak istemem durumunda ne olur?
Bu kampanya 12 aylık otomatik yükleme talimatı kampanyası olduğundan, kampanyadan çıkmak istediğinizde, hak ettiğiniz kontörlerin kalan kısmı toptan olarak hattınıza yüklenir ve kampanya başında her ay hattınıza yüklenmesini istediğiniz kontör miktarının tutarı talimat süresi olan 12 ay bitinceye kadar kredi kartınıza yansıtılmaya devam eder. Kampanyadan çıkmanızdan dolayı, kalan hediye kontörlerinizi de kazanamazsınız çünkü hediye kontörler 12 ay boyunca talimatı sürdürmeniz karşılığında hesabınıza yüklenmektedir. Mesela 150 kontör yükleme talimatı verdiniz ve talimat verdiğiniz tarihten 6 ay sonra kampanyadan cıktınız. Daha 6 aylık kontör yükleme talimatınız olduğundan 6*150=900 kontör hattınıza toptan olarak yüklenir ve kalan aylarda da her ay hattınıza yüklenecek olan 300 hediye kontör kampanyadan çıkmanızdan dolayı artık hattınıza yüklenmez.

Numaramı değiştirmek istiyorum. Yeni numaramla da kampanyadan faydalanmaya devam edebilir miyim?
Bu kampanyaya katıldıktan sonra numaranızı değiştirmeniz mümkün değildir. Kampanya sadece kontör yükleme talimatı verdiğiniz numara ile geçerlidir.

Hediye kontörleri SMS atmak için kullanabilir miyim?
Hayır. Kazandığınız kontörler sadece Turkcell'lilerle konuşmalarınızda geçerlidir. Kazandığınız kontörlerle doya doya konuşup, yüklediğiniz kontörlerle doya doya mesajlaşabilirsiniz.

Kazandığım kontörlerle 50 kontör vererek haftalık 250 kontör veya Bizbize Canımın Üçü'nde 25 kontör vererek haftalık 3 kişiyle kullanabileceğim 250 kontör satın alabilir miyim?
Hayır alamazsınız.

Kazandığım hediye kontörlerden dakikada kaç kontör düşer?
Bizbize Kampus harici tüm tarifelerde dakikada 4 kontör düşer.

Bizbize Kampus tarifesindeyim. Kazandığım bedava kontörlerle Bizbize Kampus'lülerle konuşmamın 10 dakikası yine 1 kontör mü?
Hayır. Kazandığınız bedava kontörlerle Bizbize Kampus'lülerle de dakikası 3 kontörden konuşursunuz. Çünkü tarifenizin Turkcell'den Turkcell'e konuşma ücreti 3 kontördür.

Hediye kontörlerimden kaç kontör kaldığını nasıl öğrenebilirim?
Eğer yaptığınız konuşmaları bedava kazandığınız kontörleri kullanarak gerçekleştiriyorsanız, her konuşmanızdan sonra bedava kontörlerinizden ne kadar kaldığını gösteren bilgilendirme mesajı ekranınızda otomatik olarak gözükecektir. Ayrıca *123*4#'yi tuşlayarak hediye kontörlerinizden ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.

Turkcell'lilerle yaptığım konuşmalarda ilk olarak Bizbize Hepimiz'de 50 kontör veya Bizbize Canımın Üçü'nde 25 kontör vererek aldığım 250 kontörden mi yoksa bu kampanyadan kazandığım kontörlerden mi harcarım?
Bizbize Hepimiz veya Bizbize Canımın Üçü'nde aldığınız 250 kontörün kullanım süresi 1 haftalık olduğundan ilk olarak konuşmalarınızı bu kontörleri harcayarak yaparsınız.

Hediye kontörleri kontör transfer yoluyla başkasına aktarabilir miyim?
Hayır. Kazandığınız kontörleri kontör transfer yoluyla başkasına aktaramazsınız.

Numaramı değiştirmeden faturalı hat kullanıcısı olmak istiyorum. Kampanya dahilinde hak ettiğim ama henüz hattıma yüklenmeyen kontörlerim ve hediye kontörlerim silinir mi?
Kampanya dahilinde hak ettiğiniz ama henüz hattınıza yüklenmeyen kontörler dakikaya çevrilip bedava dakika olarak hattınıza yüklenir. Kalan hediye kontörleriniz ise artık ön ödemeli hat olmadığınızdan dolayı artık hattınıza yüklenmez.

Otomatik kontör yükleme talimatı verdikten sonra kontör fiyatlarına zam geldi. Zam geldikten sonraki aylar kredi kartıma zamlı fiyat mı yansıtılır?
Hayır, bu kampanyanın en önemli avantajlarından biri de yapılan zamlardan etkilenmemizdir. Kontör kart fiyatlarına zam yapılsa bile, kredi kartınıza talimatınız boyunca talimat verdiğiniz gün geçerli olan kontör kart fiyatları yansıtılır.

Tarife, farklı konuşma alışkanlıklarınız göz önünde bulundurularak, ihtiyaçlarınızı en iyi ve en ekonomik biçimde karşılayan ücretlendirme planlarıdır. Turkcell’de herkes için uygun bir tarife mutlaka vardır.

Kendinize en uygun tarifeyi bulmak için Tarife Yumurtlayan Tavuk'un sorularını yanıtlayabilirsiniz. Veya faturalı hatta sahipseniz faturalı hat tarifeleri linkine, hazır kart sahibiyseniz hazırkart tarifeleri linkine tıklayabilir Hazır Kart sahibiyseniz Hazır Kart Tarifeleri’ne bakabilirsiniz. Uygun tarifenizi bulduğunuzda Tarife Değişikliği’nden tarifenizi nasıl değiştireceğinizi görebilirsiniz.

Hiçbir tarife seçmediyseniz, otomatik olarak BizBize tarifesine yönlendirilirsiniz.
Turkcell 3G Tarifeleri
Turkcell 3G
Turkcell 3G ve Nokia 3120 classic ile 1000'lerce kontör/ dakika ve 3G servisleri hediye
Turkcell 3G Gözz Kampanyası
3G Gözz sahibi olmak şimdi çok kolay, tek yapmanız gereken şey 24 ay'lık kontratlı görüntülü görüşme paketine dahil olmanız.
VINN 3G Modem Kampanyası
4 GB'lık İnternet Paketi yanında VINN'ıyla ilk 3 ay sadece 19 TL/ay!
Turkcell 3G Dizüstü Bilgisayar Kampanyası
3G Dizüstü Bilgisayar ile Nerede Olursanız Olun İnternet Elinizin Altında!
NTV Video Konferans Paketi 1 Ay Ãœcretsiz
NTV farkıyla Turkcell’liler için özel olarak hazırlanan son dakika haberlerini cep telefonunuzda...
Kontratlı 3G internet paketi
Tüm Turkcell, 3G hızında internet en uygun fiyatlarla bilgisayarınızda�br />
Turkcell Tarifeleri
Süper Tarife
Şimdi SÜPER KART yükleyen tüm Süper Tarifeliler HERYÖNE 10 dakikası 50 kuruşa konuşuyor! Üstelik Turkcell'lilerle 1 hafta konuşabileceğiniz 2 saat de hediye!
Genç Tarife
25 yaş altı gençler, tüm Turkcell'lilerle konuşmanın 15 dakikası 50 kuruş, her ay özgürce kullanabileceğiniz 10 TL hediye, her gün 5 kısa mesajdan sonrası bedava!
BizBize
Yüklemeye indirimli paket ve hediye kazandıran tarife!
BizBize Canımın 3ü
Sevdiğiniz 3 kişiyi belirleyin. Bir hafta boyunca 5 TL’ye tam 50 TL’lik konuşun.
Bizbize Kamu
HazırKart Kamu tarifesinde sabit ücret ödemeden tüm Turkcell Kamu’lularla artık çok ucuza konuşabilirsiniz!
BirFiyat
Tüm Turkcell'liler, ev ve iş numaraları veya diğer operatörlerle 3 dakikası sadece 35 kuruşa konuşun.
Mobil Ä°nternet
Size en uygun paketi seçin, cep telefonunuzdan internete bağlanırken en avantajlı fiyatlardan faydalanın!
Tarife Saniye
Tarifeye katılan Hazır Kart kullanıcılarının konuşma bedelleri, Tarife Saniye ile saniye bazlı ücretlendiriliyor.
BizBize Aramızda
Bizbize Aramızda tarifesi ile yurtiçinde her yöne dakikası 40 kuruşa konuşun.
Tüm ev ve iş numaralarıyla konuşmak çok ucuz!
Hazır Kart'lılar için tüm ev ve iş numaralarıyla konuşmak hiç bu kadar ucuz olmamıştı!
Ä°ÅŸteTarife
Kurumsal faturasız hatlar, İşteTarife'yle artık şirket içi görüşmelerini daha avantajlı yapıyor.
Turkcell Kapmanyaları
TL Yükle Kazan
30 TL YE 30 TL
50 TL YE 50 TL
HEDÄ°YE!
Her Yöne Nar
10 TL 'ye 40 TL Her Yöne Nar!
Bahar Sürprizi
Eylül sonuna kadar HER YÖNE 500 dakika HEDİYE!
EvTurkcell
Sabit hatlarla en uygun fiyata konuşturan EvTurkcell dönemi başladı!
Hazır Kart Gece Paketi
Hazır Kart'lılar, geceleri de çok ucuza konuşuyor!
Her Gün 5 Mesajdan Sonra Bedava
gençTarife’liler çok avantajlı mesajlaşıyor. Her Gün 5 Mesajdan Sonra Bedava
Şimdi diğer cepler de çok ucuz!
Turkcell'lilerle konuşmak çok ucuz. Artık diğer ceplerle konuşmak da çok ucuz.!
Hediye İnternet Şifre Kartı
Aylık internet paketini ücretsiz denemek ister misiniz?
AranKazan
Aranan Hazır Kart’lılar tam 180 TL kazanıyor!
Bütün Yer Kampanyası
HAZIR KART'LILAR! Artık tüm operatörler ile konuşmanın DAKİKASI SADECE 20 KURUŞ!
Turkcell Kontor Transferi Nasıl Yapılır?
Turkcell Kontor Transferi yapmak çok kolay kontör miktarını yazıp...

emal:info@iwebclub.net  |   Havuz   |   Su Arıtma   |   web: Web Sitesi Tasarımı